Palun lugeda KENA (kenabrand.com) e-poe kasutustingimusi, enne tellimuse esitamist. Peale tellimuse esitamist nõustute KENA e-poe kasutustingimustega.

1.ÜLDTINGIMUSED

1.1 KENA veebipoes, aadressiga www.kenabrand.com müüakse Treco OÜ, KENA kaubamärgiga tooteid(edaspidi Tooted);

1.1.1 Tingimused kehtivad www.kenabrand.com veebipoe keskkonnas omaniku KENA (Treco OÜ) (järgnevalt Müüja) Ninase Saaremaa Eesti, info@kenabrand.com, ja ostu sooritanud isiku (järgnevalt Ostja) vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2 Toodete ostmisele kohalduvad käesoleva dokumendi tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

1.3 Müüja õigus on muuta e-poe üldtingimusi ja toodete hindasid. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

2.OSTU-MÜÜGITEHING

2.1 KENA (Treco OÜ) müüb ja e-poe klient ostab e-poes pakutavaid Tooteid;
2.2 KENA(Treco OÜ) ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Treco OÜ arvelduskontole.

3.HINNAD
3.1 Kenabrand.com e-poes müüdavate Toodete hinnad ei sisalda käibemaksu.

3.2 KENA e-poe hinnad on eurodes ja kehtivad arve õigeaegselt tasumisel.

3.2 Toodete hindadele lisandub tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisi(Omniva, Itella SmartPOST) maksumus. Tarneviis valitakse ostukorvis.

3.3 Müüja jätab endale õiguse muuta hindu igal ajal, etteteatamata.
4. TOODETE PILDID
4.1 KENA e-poes on üleval Toodete fotod. Müüja teeb kõik võimaliku, et Toodete pildid vastaksid tegelikkusele, kuid piltide värv võib mõnikord erineda Toodete tegelikust värvist.

4.2 Kõik pildid on illustratiivsed
4.3 Müüja teeb kõik mis võimalik, et Toodete kirjeldused vastaksid tegelikkusele. Müüja uuendab ja täiendab Toodete infot regulaarselt, tagades kirjelduste õigsuse.

5.OSTU VORMISTMINE

5.1 Vali sobiv toode, selleks vali esmalt tegumood, suurus, värvikombinatsioon ja muster. Toode lisatakse ostukorvi peale tootelehel nupu „Lisa Korvi“ vajutamist.
5.2. Tooteid on võimalik ostukorvist eemaldada.

5.3 Ostukorvi saab vaadata vajutades nupule „Vaata ostukorvi“

5.4 Ostukorvi lehel vali kohaletoimetamise viis – Omniva kuller või Itella SmartPOST pakiautomaat
5.5 Et tellimust vormistada tuleb ostukorvis vajutada nuppu „Mine kassasse“ – klient suunatakse tellimuse vormistamise lehele.

5.6 Kenabrand.com lehel on tellimus võimalik esitada külalisena, ilma kasutajakontot loomata. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud väljad ja valida paremal asuvast rippmenüüst pakiautomaadi asukoht.
5.7 Tellimus loetakse vormistatuks peale tasumist. KENA veebipoes tehtud ostude eest saab tasuda pangaülekandega. Vajalikud andmed leiab Ostja peale tellimuse vormistamist talle saadetud e-mailist või tellimuse esitamise järgsest vaatest.
5.8 Peale tasumist saadetakse Ostja e-mailile tellimuse kinnitus.

6.MAKSMINE

6.1 KENA veebipoes tehtud tellimuste eest tasutakse 100% ettemaksuna.
6.2 Ostjal on võimalik kasutada tasumiseks pangaülekannet. Firma nimi: Treco OÜ Pank: Swedbank. Arve nr: EE472200221061305921 SWIFT/BIC: HABAEE2X või tasuda läbi PayPal konto.
6.3 Tasumine toimub väljaspool veebipoodi, turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
6.4 Tellimuse esitamise ning tasumise järgselt saadetakse Ostjale e-posti teel tellimuse kinnitus, kauba kättetoimetamisel lisatakse saadetisele arve.

6.5 Tellimus loetakse tühistatuks, kui Ostja ei ole tasunud 100% tellimuse summast 3 tööpäeva jooksul.

7. TELLIMUSE VALMIMINE
7.1 Tellimust hakatakse täide viima peale Toote eest sooritatud makse laekumist KENA (Treco OÜ) arvelduskontole;
7.2 Tellimuse valmimise ajaks on umbes 2 nädalat alates makse sooritamisest. Valmimise aja hulka ei kuulu Toote saatmisele kulunud aeg.

8. KAUBA KÄTTE SAAMINE

8.1 KENA e-poest tellides on võimalik valida kohaletoimetamise SmartPOST pakiautomaati maksumusega 3 € (Eesti) või Omniva kulleriga 15 eur;

8.2 Tellitud Tooted jõuavad valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse valmimisest.

8.3 Toote tellimiseks Itella SmartPOST pakiautomaati vali sobiv pakiautomaat rippmenüüst;

8.4 Kui tellitud kaup on jõudnud Itella Smartpost pakiautomaati,saabub mobiilne teavitus, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

8.5 Müüja kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on jõudnud Itella SmartPOST pakiautomaati, saatmiseks Ostjale.

9. TOODETE TAGASTAMINE

9.1 Ostjal on õigus kaup tagastada 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist. Toodete tagastamiseks peab Ostja täitma tagastusavalduse (küsida e-maili aadressilt info@kenabrand.com) ning tagastama saadetise Müüjale oma kuludega.
9.2 Toote tagastamise eelduseks on kasutamata toode koos pakendiga ning kõigi etikettidega.

9.3 Tagastus aktsepteeritakse ainult koos täidetud tagastusvormiga, toote tagastamise eelduseks on Ostjale väljastatud arve.

9.4 Toote tagastamise postikulud kannab Ostja.

9.5 Kui Ostja on saanud Toote, mis ei vasta nõuetele või millel esineb tootmisdefekte, tuleb sellest koheselt teavitada Müüjat;

9.6 Toote nõuetele mittevastavuse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava tootega, toote tagastamise kulud katab Müüja. Nõuetele vastava toote saadab KENA Ostjale 14 päeva jooksul arvates nõuetele mittevastva tagastatud toote kättesaamist Müüja poolt.

9.7 Toote tagastamise korral hüvitatakse toote eest tasutud summa Ostja pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates toote tagastamisest KENA-le.
9.8 KENA (Treco OÜ) ei vastuta Toodete nõuetele mittevastavuse, puuduste eest, kui:
9.8.1 Toode on kahjustunud Ostja süül;
9.8.2 Puudused on tekkinud toote hooldusjuhiste mittejärgimise tõttu;

9.8.3 Toote mittesihipärase kasutamise tõttu
9.8.4 Loomuliku kulumise tõttu, tavapärasel kasutamisel on toode muutunud.

10.ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

10.1 Kenabrand.com veebipoe keskkonnas säilitatavad Ostja ja tellimuste andmed on konfidentsiaalne informatsioon. Ostja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele. Müüja avaldab temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele minimaalselt, nt. vajalik informatsioon kaupa kohaletoimetamiseks transpordifirmale.
10.2 Isikuandmeid töötleb Treco OÜ (12792182 ).

11.MUUD TINGIMUSED

11.1 Müüja ei vastuta Toote kadumise või kahjustumise eest, kui see on toimunud pärast Toote üleandmist transporditeenuse osutajale.

11.2 KENA (Treco OÜ-l) on õigus loobuda toote müügist kui tootelehel esineb ilmselge viga toote hinnas – inimliku eksimuse või tehnilise vea näol, nt. Naiste jakk, mis maksab naiste toodete valiku lehel 64 eur kuid sisestatud parameetridega tootelehel on sama toote hinnaks 6 eur.
11.3 Ostja ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Ostjal on õigus esitada oma pretensioonid või kaebused e-postiaadressile info@kenabrand.com, Müüja vastab Ostja kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel 5 tööpäeva jooksul. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.

12. TINGIMUSTE MUUTMINE

12.1 KENA (Treco OÜ-l) on õigus muuta kenabrand.com veebipoe tingimusi ning toodete hindu etteteatamata.

Küsimuste korral kirjuta e-postiaadressile info@kenabrand.com või helista +372 56210132 .